Team

Winsum JO13-2G

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Groninger Boys JO13-1440032802412
2DIO Groningen JO13-133002030179
3Ezinge JO13-13201157086
4WVV JO13-43201159066
5Winsum JO13-2G420215230-86
6SIOS JO13-13111690-34
7SC Stadspark JO13-231115100-54
8SV Bedum JO13-331119150-64
9Kloosterburen JO13-1G310210140-43
10SJO 't Hogeland JO13-1310210140-43
11Oosterparkers JO13-140136150-91
12Helpman JO13-440044200-160

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
12 okt.Groninger Boys JO13-1 - Helpman JO13-47 - 1
12 okt.Winsum JO13-2G - Oosterparkers JO13-13 - 2
19 okt.SIOS JO13-1 - DIO Groningen JO13-11 - 5

Programma

DatumTijdWedstrijd
26 okt.08:45Winsum JO13-2G - Helpman JO13-4
2 nov.09:00SJO 't Hogeland JO13-1 - Winsum JO13-2G
9 nov.08:30Winsum JO13-2G - SIOS JO13-1
16 nov.10:30Kloosterburen JO13-1G - Winsum JO13-2G
23 nov.09:00SV Bedum JO13-3 - Winsum JO13-2G
30 nov.09:00SC Stadspark JO13-2 - Winsum JO13-2G
7 dec.10:15Winsum JO13-2G - WVV JO13-4

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Zwartemeerse Boys JO13-111001200123
2FC Birdaard JO13-1110091083
3OKVC JO13-1110081073
4Tollebeek JO13-1110081073
5Langezwaag Jo13-1G110070073
6Elim JO13-1110071063
7Zuidhorn JO13-2110061053
8VIOD JO13-1G110073043
9ONS Sneek JO13-2110051043
10St.Annaparochie JO13-2110040043
11Bargeres JO13-1110052033
12MSC/Amslod JO13-2110041033
13ST SGV/Froombosch JO13-1110041033
14VIOS (O) JO13-1110041033
15Marum JO13-2110042023
16FC Oldemarkt JO13-1110042023
17FVV JO13-1110031023
18Niekerk JO13-1110031023
19SJO WTTC JO13-1110020023
20SJO ZVC '14 JO13-2110020023
21Pekelder Boys JO13-1110021013
22V en V'68 JO13-1110021013
23BEW JO13-1G000000000
24BSVV JO13-1G000000000
25Eext JO13-1000000000
26SC Loppersum JO13-1000000000
27Nieuw Roden JO13-1000000000
28Onstwedder Boys JO13-1G000000000
29Pesse JO13-1000000000
30Poolster JO13-1000000000
31Rijperkerk JO13-1000000000
32SJO Warga WWS JO13-11001120-10
33VAKO JO13-21001120-10
34Gorecht JO13-21001240-20
35ST Havelte-Uffelte JO13-1G1001240-20
36Groninger Boys JO13-11001130-20
37MOVV JO13-1G1001130-20
38ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G1001020-20
39Sellingen JO13-11001020-20
40Raptim JO13-3G1001250-30
41Fit Boys JO13-21001140-30
42SJO STEO JO13-11001140-30
43Vitesse'63 JO13-1G1001140-30
44Friese Boys JO13-11001370-40
45QVC JO13-1G1001150-40
46LAC Frisia 1883 JO13-31001040-40
47WTOC JO13-1G1001160-50
48SJO WIJC JO13-21001170-60
49Lemmer vv JO13-11001180-70
50Winsum JO13-2G1001180-70
51DWP JO13-1G1001070-70
52Jistrum JO13-1G1001190-80
53DVC'59 JO13-110010120-120

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
19 okt.Fit Boys JO13-2 - VIOS (O) JO13-11 - 4
19 okt.Marum JO13-2 - Gorecht JO13-24 - 2
19 okt.Pekelder Boys JO13-1 - VAKO JO13-22 - 1
19 okt.QVC JO13-1G - ONS Sneek JO13-21 - 5
19 okt.SJO WIJC JO13-2 - Elim JO13-11 - 7
19 okt.Tollebeek JO13-1 - Lemmer vv JO13-18 - 1
19 okt.Jistrum JO13-1G - FC Birdaard JO13-11 - 9
19 okt.Winsum JO13-2G - OKVC JO13-11 - 8
19 okt.MOVV JO13-1G - FVV JO13-11 - 3
19 okt.DVC'59 JO13-1 - Zwartemeerse Boys JO13-10 - 12
19 okt.Sellingen JO13-1 - SJO ZVC '14 JO13-20 - 2
19 okt.SJO Warga WWS JO13-1 - V en V'68 JO13-11 - 2
19 okt.Bargeres JO13-1 - Raptim JO13-3G5 - 2
19 okt.DWP JO13-1G - Langezwaag Jo13-1G0 - 7
19 okt.MSC/Amslod JO13-2 - Vitesse'63 JO13-1G4 - 1
19 okt.FC Oldemarkt JO13-1 - ST Havelte-Uffelte JO13-1G4 - 2
19 okt.SJO WTTC JO13-1 - ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G2 - 0
19 okt.VIOD JO13-1G - Friese Boys JO13-17 - 3
19 okt.Groninger Boys JO13-1 - Niekerk JO13-11 - 3
19 okt.ST SGV/Froombosch JO13-1 - SJO STEO JO13-14 - 1
19 okt.Zuidhorn JO13-2 - WTOC JO13-1G6 - 1
19 okt.St.Annaparochie JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-34 - 0

Programma

DatumTijdWedstrijd
Geen programma bekend

Winsum JO13-2G

Team

NaamNaam
Afgeschermd Afgeschermd
Afgeschermd Teije Bodewes
Olivier Bolwijn Yorrick Bosma
Julian Dijkema Bas van Geemen
Joep Groeneveld Krijn de Haan
Sem Kluin Daan Ruygh
Tigo Stoepker Sem Veldhuis

Staf

NaamFunctie
Michiel Bodewes
Dennis EijkhoutTeamleider
Dennis EijkhoutTrainer
Quinten HogeveenTrainer
Dimitri LahdoHoofdcoach

Training

DagTijdVeld
Maandag18:00-19:00Veld 6B
Woensdag18:00-19:00Veld 6B

Teamsponsors