Programma V3
Thuiswedstrijden
Donderdag 23 mei 2019
vv Winsum 6Veld 2
19:30
P (Peter) Kluin
Fc. Grootegast 3
Vrijdag 24 mei 2019
vv Winsum VR30+2Veld 1
19:30
n.n.b.
Holwierde VR30+1
De Fivel VR30+1Veld 1
20:00
n.n.b.
vv Winsum VR30+2
vv Winsum VR30+2Veld 1
20:30
n.n.b.
Warffum VR30+1
Zaterdag 25 mei 2019
vv Winsum JO10-2Veld 3
08:30
n.n.b.
ACV JO10-2
vv Winsum JO10-5Veld 3
08:30
n.n.b.
HFC '15 JO10-4
Winsum JO9-2GVeld 2
08:45
n.n.b.
Potetos JO9-1
vv Winsum JO8-3Veld 2
08:45
n.n.b.
FC Zuidlaren JO8-3
Winsum JO9-1GVeld 2
08:45
n.n.b.
DVC Appingedam JO9-1
vv Winsum MO13-1Veld 1
09:00
n.n.b.
SJO STEO MO13-1
vv Winsum JO7-1Veld 3
09:30
n.n.b.
GRC Groningen JO7-2
vv Winsum JO10-1Veld 3
09:45
n.n.b.
Be Quick 1887 JO10-1
vv Winsum JO10-4Veld 3
09:45
n.n.b.
Noordwolde JO10-1
Noordpool-U.F.C. JO7-1Veld 3
09:50
n.n.b.
vv Winsum JO7-1
vv Winsum MO17-1Veld 2
10:00
F. (Fokko) Dijkstra
Eenrum MO17-1
vv Winsum JO7-1Veld 3
10:10
n.n.b.
SV Bedum JO7-1
vv Winsum MO11-1Veld 3
11:00
n.n.b.
FC Lewenborg MO11-1
vv Winsum JO12-1Veld 3
11:00
n.n.b.
VVSV '09 JO12-1G
vv Winsum 2Veld 1
11:45
TC (Theo) v/d Bij
Harkemase Boys 2
vv Winsum JO19-1Veld 2
12:15
S (Suresh) Wagenaar
GVAV-Rapiditas JO19-1
vv Winsum 3Veld 3
12:45
n.n.b.
VVK 2
vv Winsum 1Veld 1
14:30
R (Rutger) Werkhoven
Gorecht 1
vv Winsum 4Veld 2
14:30
n.n.b.
OKVC 2
vv Winsum 7Veld 3
14:30
n.n.b.
KRC 2
Zondag 26 mei 2019
vv Winsum 2Veld 1
10:00
n.n.b.
vv Zeester 2

Uitwedstrijden
Vrijdag 24 mei 2019
vv Winsum VR30+419:00
GRONINGEN
Aduard 2000 VR30+1
vv Winsum VR30+419:30
GRONINGEN
Oosterparkers VR30+1
vv Winsum VR319:30
LOPPERSUM
Eenrum VR3
vv Winsum VR30+319:30
SAPPEMEER
Corenos VR30+1
OKVC 45+119:30
OLDEHOVE
vv Winsum 45+1
HS'88 VR30+119:30
GRONINGEN
vv Winsum VR30+1
vv Winsum VR30+119:50
GRONINGEN
MOVV VR30+1
vv Winsum VR320:00
LOPPERSUM
OKVC VR1
FC Lewenborg VR30+120:00
GRONINGEN
vv Winsum VR30+4
Middelstum 45+120:00
OLDEHOVE
vv Winsum 45+1
vv Winsum VR30+320:10
SAPPEMEER
Groen Geel VR30+1
FVV VR30+120:10
GRONINGEN
vv Winsum VR30+1
vv Winsum 45+120:30
OLDEHOVE
SC Loppersum 45+1
vv Winsum VR30+120:30
GRONINGEN
Engelbert VR30+1
SC Loppersum VR220:30
LOPPERSUM
vv Winsum VR3
SC Stadspark VR30+120:30
SAPPEMEER
vv Winsum VR30+3
HSC VR30+120:50
SAPPEMEER
vv Winsum VR30+3
Zaterdag 25 mei 2019
Fivel De JO15-1G08:30
ZEERIJP
vv Winsum JO15-3
vv Winsum JO7-309:00
ZUIDHORN
HFC '15 JO7-1
Poolster JO11-1G09:00
SPIJK GN
vv Winsum JO11-5
vv Winsum JO7-309:20
ZUIDHORN
Haren JO7-1
vv Winsum JO7-209:30
LEENS
FC LEO JO7-1
Zuidhorn JO7-109:40
ZUIDHORN
vv Winsum JO7-3
Helpman JO12-309:45
HAREN GN
Winsum JO12-2G
Helpman MO17-210:00
HAREN GN
vv Winsum MO17-2
DIO Groningen JO17-110:00
GRONINGEN
vv Winsum JO17-3
GRC Groningen JO7-110:00
LEENS
vv Winsum JO7-2
Gorecht VR210:15
HAREN GN
vv Winsum VR2
Roden JO10-2G10:30
RODEN
vv Winsum JO10-3
GVAV-Rapiditas JO7-310:40
LEENS
vv Winsum JO7-2
Gorecht JO17-110:45
HAREN GN
vv Winsum JO17-1
Ezinge JO15-1G11:00
FEERWERD
vv Winsum JO15-4
SV Bedum JO15-312:30
BEDUM
vv Winsum JO15-2
Helpman 514:00
HAREN GN
vv Winsum 6
Gorecht JO15-114:15
HAREN GN
vv Winsum JO15-1
De Weide VR115:00
HOOGEVEEN
vv Winsum VR1
Thuiswedstrijden
Dinsdag 28 mei 2019
Winsum JO8-1GVeld 2
18:30
n.n.b.
Hoogezand JO8-2
vv Winsum MO11-1Veld 2
18:45
n.n.b.
HS'88 MO11-1
vv Winsum JO10-3Veld 2
19:05
n.n.b.
Roden JO10-2G
Woensdag 29 mei 2019
vv Winsum MO17-2Veld 2
19:00
n.n.b.
HFC '15 MO17-1
Zaterdag 1 juni 2019
vv Winsum JO8-3Veld 3
08:30
n.n.b.
GRC Groningen JO8-4
vv Winsum JO10-2Veld 3
08:30
n.n.b.
GRC Groningen JO10-3
Winsum JO8-2GVeld 2
08:45
n.n.b.
Actief JO8-3
Winsum JO9-1GVeld 2
08:45
n.n.b.
Lycurgus JO9-2
vv Winsum JO17-2Veld 1
09:15
n.n.b.
Be Quick 1887 JO17-5
vv Winsum JO11-1Veld 2
10:00
n.n.b.
Omlandia JO11-1G
Winsum JO11-4GVeld 2
10:00
n.n.b.
Eenrum JO11-1
vv Winsum JO11-2Veld 3
10:00
G (Gerben) Oosterhof
Zuidhorn JO11-1
vv Winsum JO11-5Veld 3
10:00
n.n.b.
SJO KRC/ZEC JO11-1
vv Winsum MO17-1Veld 4
11:45
F. (Fokko) Dijkstra
Noordpool-U.F.C. MO17-1
vv Winsum 7Veld 2
14:30
D. (Derk) de Vries
De Fivel 3

Uitwedstrijden
Dinsdag 28 mei 2019
GRC Groningen JO15-219:15
GRONINGEN
vv Winsum JO15-3
Woensdag 29 mei 2019
Gruno JO10-218:00
GRONINGEN
vv Winsum JO10-2
Siddeburen JO9-118:30
SIDDEBUREN
Winsum JO9-1G
Vrijdag 31 mei 2019
vv Winsum 45+119:30
MIDDELSTUM
SC Loppersum 45+1
vv Winsum 35+119:30
KANTENS
Corenos 35+1
SV Bedum 45+119:30
BEDUM
vv Winsum 45+2
vv Winsum 45+120:00
MIDDELSTUM
OKVC 45+1
De Fivel 45+120:00
BEDUM
vv Winsum 45+2
vv Winsum 35+120:10
KANTENS
SV Bedum 35+2
vv Winsum 45+220:30
BEDUM
Lycurgus 45+2
Middelstum 45+120:30
MIDDELSTUM
vv Winsum 45+1
Woltersum 35+120:30
KANTENS
vv Winsum 35+1
KRC 35+120:50
KANTENS
vv Winsum 35+1
Zaterdag 1 juni 2019
vv Winsum JO7-309:00
HAREN GN
HFC '15 JO7-1
DIO Groningen JO10-109:00
GRONINGEN
vv Winsum JO10-3
SV Bedum MO13-109:00
BEDUM
vv Winsum MO13-1
Noordwolde MO11-109:00
NOORDWOLDE GN
vv Winsum MO11-1
vv Winsum JO7-309:20
HAREN GN
Zuidhorn JO7-1
Haren JO7-109:40
HAREN GN
vv Winsum JO7-3
Helpman JO19-210:00
HAREN GN
vv Winsum JO19-3
GRC Groningen JO7-210:00
GRONINGEN
vv Winsum JO7-1
SV Bedum JO7-110:20
GRONINGEN
vv Winsum JO7-1
GRC Groningen JO15-210:30
GRONINGEN
vv Winsum JO15-2
Noordwolde JO13-1G10:30
NOORDWOLDE GN
Winsum JO13-2G
vv Winsum JO7-110:40
GRONINGEN
Noordpool-U.F.C. JO7-1
Oosterparkers JO15-111:00
GRONINGEN
vv Winsum JO15-3
Corenos 212:00
ROODESCHOOL
vv Winsum 4
vv Zeester 215:00
ZOUTKAMP
vv Winsum 5
vv Winsum VR118:00
ZUIDWOLDE DR
The Knickerbockers VR1
Thuiswedstrijden
Dinsdag 4 juni 2019
vv Winsum JO11-5Veld 2
18:30
A. (Alle) van der Veen
Poolster JO11-1G
Vrijdag 7 juni 2019
vv Winsum VR30+4Veld 3
19:30
n.n.b.
FC Lewenborg VR30+1
vv Winsum VR3Veld 1
19:30
n.n.b.
SC Loppersum VR2
Aduard 2000 VR30+1Veld 3
20:00
n.n.b.
vv Winsum VR30+4
Eenrum VR3Veld 1
20:00
n.n.b.
vv Winsum VR3
vv Winsum VR30+4Veld 3
20:30
n.n.b.
Oosterparkers VR30+1
vv Winsum VR3Veld 1
20:30
n.n.b.
OKVC VR1

Uitwedstrijden
Woensdag 5 juni 2019
WVV MO13-118:30
WINSCHOTEN
vv Winsum MO13-1
Zaterdag 8 juni 2019
Be Quick 1887 JO17-510:15
HAREN GN
vv Winsum JO17-2
DIO Groningen 414:00
GRONINGEN
vv Winsum 7