Team

Winsum JO11-4

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1VVSV '09 JO11-122002330206
2FC LEO JO11-122001110106
3SIOS JO11-132011110016
4SJO 't Hogeland JO11-142022621056
5Middelstum JO11-131111818004
6Eenrum JO11-1311110130-34
7Winsum JO11-4210111180-73
8SV Bedum JO11-2310222120103
9Kloosterburen JO11-1G30126200-141
10HS'88 JO11-3G30126280-221
11Lycurgus JO11-6G000000000

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
12 okt.Winsum JO11-4 - VVSV '09 JO11-13 - 13
12 okt.vv Zeester JO11-1 - Middelstum JO11-11 - 19
12 okt.Kloosterburen JO11-1G - SJO 't Hogeland JO11-13 - 7
19 okt.FC LEO JO11-1 - SV Bedum JO11-25 - 0
19 okt.HS'88 JO11-3G - SIOS JO11-13 - 5

Programma

DatumTijdWedstrijd
26 okt.10:30Winsum JO11-4 - SV Bedum JO11-2
2 nov.10:30HS'88 JO11-3G - Winsum JO11-4
9 nov.09:00Winsum JO11-4 - Eenrum JO11-1
16 nov.09:00SIOS JO11-1 - Winsum JO11-4
30 nov.09:00SJO 't Hogeland JO11-1 - Winsum JO11-4
7 dec.08:30Winsum JO11-4 - Kloosterburen JO11-1G
14 dec.10:30Lycurgus JO11-6G - Winsum JO11-4
21 dec.09:45Winsum JO11-4 - FC LEO JO11-1

Stand

#TeamGWGV+--P+/-P
1Weide De JO11-3G11002010193
2NOK JO11-1G11001500153
3Drenthina JO11-211001620143
4GSVV JO11-1G11001200123
5 SJO Stellingwerven JO11-211001320113
6VVSV '09 JO11-111001210113
7Jubbega JO11-31100102083
8ACV JO11-4110091083
9Aengwirden JO11-1G110091083
10Zwartemeerse Boys JO11-1110091083
11SPW JO11-1110080083
12SJO WNBC '09 JO11-1G110071063
13VCR JO11-1110071063
14VVAK JO11-1G110071063
15GEO JO11-1110062043
16SJO ZVC'14 JO11-1110051043
17EHS'85 JO11-2110085033
18FC Meppel JO11-2110041033
19ACV JO11-3110075023
20 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G110064023
21ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1110042023
22 SJO Ens/Kraggenburg JO11-2110042023
23VEV'67 JO11-2110042023
24Wildervank JO11-2110042023
25NEC Delfzijl JO11-4110031023
26DWP JO11-1110065013
27BEW JO11-1G110043013
28S.F. Deinum JO11-1G110032013
29MOVV JO11-1110032013
30SJO 't Hogeland JO11-1110032013
31SDS JO11-1110055003
32Bant JO11-1000000000
33Fc. Grootegast JO11-1000000000
34St. Jacob JO11-1000000000
35SC Kootstertille JO11-1000000000
36ONR JO11-2000000000
37Oosterlittens JO11-1000000000
38Ternaard JO11-1000000000
39Zevenhuizen JO11-1000000000
40Zuidhorn JO11-3000000000
41SC Berlikum JO11-1100155000
42Sleat JO11-1G1001560-10
43Oldeholtpade JO11-11001340-10
44Fivel De JO11-1G1001230-10
45Hoogezand JO11-31001230-10
46St Stiens/DTD JO11-31001230-10
47FC Assen JO11-41001570-20
48MSC/Amslod JO11-41001460-20
49SC Genemuiden JO11-31001240-20
50Gruno JO11-11001240-20
51Heiligerlee JO11-2G1001240-20
52FC Zuidlaren JO11-21001240-20
53DVC Appingedam JO11-21001130-20
54Valthermond JO11-2G1001580-30
55Staphorst JO11-21001140-30
56Potetos JO11-21001260-40
57FC Ter Apel '96 JO11-21001150-40
58FVC JO11-21001170-60
59Raptim JO11-31001170-60
60VV Sleen JO11-11001170-60
61RWF JO11-110012100-80
62SJO J.V. Oostenburg JO11-31001190-80
63SJO SWB JO11-11001190-80
64ST Woudsend/De Walde JO11-21001190-80
65Wildervank JO11-31001080-80
66d' Olde Veste'54 JO11-310012130-110
67Winsum JO11-410011120-110
68ONB JO11-210010120-120
69Valthermond JO11-310012160-140
70Lemmer JO11-2G10010150-150
71SJO Dalen/DSC JO11-2G10011200-190

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
14 okt.St Stiens/DTD JO11-3 - S.F. Deinum JO11-1G2 - 3
16 okt.Sleat JO11-1G - DWP JO11-15 - 6
19 okt.Jubbega JO11-3 - RWF JO11-110 - 2
19 okt.SJO Ens/Kraggenburg JO11-2 - SC Genemuiden JO11-34 - 2
19 okt.MOVV JO11-1 - Hoogezand JO11-33 - 2
19 okt.MSC/Amslod JO11-4 - SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G4 - 6
19 okt.SJO 't Hogeland JO11-1 - Fivel De JO11-1G3 - 2
19 okt.VCR JO11-1 - FVC JO11-27 - 1
19 okt.VVSV '09 JO11-1 - Winsum JO11-412 - 1
19 okt.EHS'85 JO11-2 - Valthermond JO11-2G8 - 5
19 okt.Aengwirden JO11-1G - ST Woudsend/De Walde JO11-29 - 1
19 okt.SDS JO11-1 - SC Berlikum JO11-15 - 5 (5 - 4)
19 okt.VV Sleen JO11-1 - SJO WNBC '09 JO11-1G1 - 7
19 okt.Oldeholtpade JO11-1 - BEW JO11-1G3 - 4
19 okt.SJO SWB JO11-1 - Zwartemeerse Boys JO11-11 - 9
19 okt.FC Meppel JO11-2 - Staphorst JO11-24 - 1
19 okt.Weide De JO11-3G - SJO Dalen/DSC JO11-2G20 - 1
19 okt.VVAK JO11-1G - Raptim JO11-37 - 1
19 okt.Valthermond JO11-3 - Drenthina JO11-22 - 16
19 okt.NOK JO11-1G - Lemmer JO11-2G15 - 0
19 okt.SJO Stellingwerven JO11-2 - d' Olde Veste'54 JO11-313 - 2
19 okt.ACV JO11-4 - SJO J.V. Oostenburg JO11-39 - 1
19 okt.FC Assen JO11-4 - ACV JO11-35 - 7
19 okt.GEO JO11-1 - Potetos JO11-26 - 2
19 okt.VEV'67 JO11-2 - Gruno JO11-14 - 2
19 okt.ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1 - Heiligerlee JO11-2G4 - 2
19 okt.GSVV JO11-1G - ONB JO11-212 - 0
19 okt.FC Ter Apel '96 JO11-2 - SJO ZVC'14 JO11-11 - 5
19 okt.NEC Delfzijl JO11-4 - DVC Appingedam JO11-23 - 1
19 okt.Wildervank JO11-2 - FC Zuidlaren JO11-24 - 2
19 okt.SPW JO11-1 - Wildervank JO11-38 - 0

Programma

DatumTijdWedstrijd
Geen programma bekend

Winsum JO11-4

Team

NaamNaam
Afgeschermd Afgeschermd
Afgeschermd Afgeschermd
Jurre Berghuis David Egberts
Jasper de Graaf Hugo Huisman
Mieke Kooijinga Maik Vellinga

Staf

NaamFunctie
AfgeschermdCommissie Voetbal Zaken JO11
Henk AlssemaHoofdcoach
Gerard BerghuisTeamleider
Chris Hammenga

Training

DagTijdVeld
Dinsdag18:00-19:00Veld 5
Donderdag18:00-19:00Veld 5

Teamsponsors