Programma V3
Thuiswedstrijden
Vrijdag 25 september 2020
vv Winsum VR30+3Veld 2
19:30
n.n.b.
Corenos VR30+1
VVSV '09 35+1Veld 4
19:30
n.n.b.
vv Winsum 35+1
vv Winsum 35+1Veld 4
20:00
n.n.b.
vv Zeester 35+1
vv Zeester VR30+1Veld 6
20:30
n.n.b.
vv Winsum VR30+3
FC LEO 35+1Veld 4
21:00
n.n.b.
vv Winsum 35+1
vv Winsum 35+1Veld 3
21:30
n.n.b.
Eenrum 35+1
vv Winsum VR30+3Veld 6
21:30
n.n.b.
Warffum VR30+1
Zaterdag 26 september 2020
vv Winsum MO11-1Veld 2
08:30
n.n.b.
FC Lewenborg MO11-1
Winsum JO8-1GVeld 1
08:30
n.n.b.
NEC Delfzijl JO8-1
vv Winsum JO11-2Veld 2
08:45
n.n.b.
Fc. Grootegast JO11-1
vv Winsum JO8-3Veld 1
08:45
n.n.b.
VVSV '09 JO8-1
vv Winsum MO13-1Veld 4
08:45
n.n.b.
Zuidhorn MO13-1
vv Winsum JO12-1Veld 3
08:45
n.n.b.
Lycurgus JO12-2G
vv Winsum JO12-2Veld 3
09:00
n.n.b.
Lycurgus JO12-3G
vv Winsum JO10-3Veld 1
09:00
n.n.b.
FC Lewenborg JO10-3
Winsum JO9-2GVeld 1
09:15
n.n.b.
Middelstum JO9-1
vv Winsum JO15-3Veld 5
09:30
n.n.b.
Gomos JO15-1
vv Winsum JO13-1Veld 4
10:45
n.n.b.
Actief JO13-1
vv Winsum JO15-1Veld 2
10:45
n.n.b.
Be Quick 1887 JO15-3
vv Winsum JO19-1Veld 1
10:45
DVC Appingedam JO19-1
vv Winsum JO15-2Veld 3
11:30
n.n.b.
VCR JO15-1G
vv Winsum VR2Veld 2
13:15
n.n.b.
FC Burgum VR2
vv Winsum JO17-2Veld 4
13:45
n.n.b.
Roden JO17-4
vv Winsum VR3Veld 3
14:00
n.n.b.
ZEC VR1
vv Winsum VR1Veld 1
15:00
W (Wesam) Alassadi
De Weide VR1
vv Winsum 3Veld 2
16:15
n.n.b.
The Knickerbockers 9
vv Winsum 4Veld 3
16:45
n.n.b.
FC LEO 2

Uitwedstrijden
Vrijdag 25 september 2020
vv Winsum VR30+119:30
ZEERIJP
Holwierde VR30+1
Lycurgus 45+219:30
GRONINGEN
vv Winsum 45+2
Grijpskerk VR30+119:30
ADUARD
vv Winsum VR30+2
vv Winsum VR30+120:00
ZEERIJP
DVC Appingedam VR30+1
vv Winsum VR30+220:00
ADUARD
Aduard 2000 VR30+1
Oosterparkers 45+220:00
GRONINGEN
vv Winsum 45+2
Engelbert 45+120:00
GRONINGEN
vv Winsum 45+1
vv Winsum 45+220:30
GRONINGEN
Mamio 45+2
vv Winsum 45+120:30
GRONINGEN
Omlandia 45+1
De Fivel VR30+120:30
ZEERIJP
vv Winsum VR30+1
Zuidhorn VR30+120:30
ADUARD
vv Winsum VR30+2
SV Bedum 45+121:00
GRONINGEN
vv Winsum 45+1
vv Winsum 45+121:30
GRONINGEN
SV Bedum 45+2
Zaterdag 26 september 2020
SV Bedum JO11-108:45
BEDUM
vv Winsum JO11-1
HFC '15 JO8-308:45
GRONINGEN
Winsum JO8-2G
SJO Coendersborg JO9-108:45
GRONINGEN
Winsum JO9-1G
LEO FC JO12-1G09:00
LEENS
vv Winsum JO12-3
ST Poolster/Holwierde JO11-1G09:00
HOLWIERDE
vv Winsum JO11-3
SJO 't Hogeland JO10-109:00
WARFFUM
Winsum JO10-4M
Noordpool-U.F.C. MO13-209:00
UITHUIZEN
vv Winsum MO13-2
FC LEO JO7-109:30
LEENS
vv Winsum JO7-1
VEV'67 JO10-109:30
LEEK
vv Winsum JO10-1
Hoogezand JO7-209:50
LEENS
vv Winsum JO7-1
SV Bedum JO9-310:00
BEDUM
Winsum JO9-3G
De Heracliden MO15-1d10:00
UITHUIZERMEEDEN
vv Winsum MO15-1
FC Lewenborg JO12-210:00
GRONINGEN
vv Winsum JO12-4
vv Winsum JO7-110:10
LEENS
GVAV-Rapiditas JO7-3
Helpman JO17-110:15
HAREN GN
vv Winsum JO17-1
Ezinge JO10-1G10:30
FEERWERD
vv Winsum JO10-2
Noordster JO13-111:00
OUDE PEKELA
Winsum JO13-2G
Ezinge JO17-111:00
FEERWERD
vv Winsum JO17-3
Groninger Boys JO19-112:00
GRONINGEN
vv Winsum JO19-2
FC Meppel 212:30
MEPPEL
vv Winsum 2
Velocitas 1897 JO13-212:30
GRONINGEN
vv Winsum JO13-3
Leeuwarder Zwaluwen14:30
LEEUWARDEN
vv Winsum
KRC 214:30
KANTENS
vv Winsum 6
Zondag 27 september 2020
Usquert 210:00
USQUERT
vv Winsum 2

Thuiswedstrijden
Zaterdag 3 oktober 2020
Winsum JO8-2GVeld 2
08:30
n.n.b.
SV Bedum JO8-2
vv Winsum JO12-2Veld 3
08:30
n.n.b.
Zuidhorn JO12-2
Winsum JO9-4GVeld 2
08:30
n.n.b.
Helpman JO9-4
Winsum JO10-4MVeld 2
08:30
n.n.b.
SIOS JO10-1
Winsum JO9-1GVeld 2
08:30
n.n.b.
SV Bedum JO9-2
Winsum JO13-2GVeld 4
08:30
n.n.b.
Helpman JO13-3
vv Winsum JO10-2Veld 3
09:00
n.n.b.
SV Bedum JO10-3
vv Winsum JO10-1Veld 3
09:00
n.n.b.
Zuidhorn JO10-1
vv Winsum JO12-1Veld 2
09:45
n.n.b.
Potetos JO12-1
vv Winsum JO19-1Veld 1
09:45
A.L. (Ton) Smiers
NEC Delfzijl JO19-1
vv Winsum JO7-1Veld 6
10:30
n.n.b.
GVAV-Rapiditas JO7-3
vv Winsum JO11-1Veld 3
10:30
n.n.b.
GVAV-Rapiditas JO11-1G
vv Winsum MO11-1Veld 3
10:30
n.n.b.
Oosterparkers MO11-1
vv Winsum MO13-1Veld 4
10:45
n.n.b.
VEV'67 MO13-1
FC LEO JO7-1Veld 6
10:50
n.n.b.
vv Winsum JO7-1
vv Winsum JO7-1Veld 6
11:10
n.n.b.
Hoogezand JO7-2
vv Winsum JO19-2Veld 2
12:15
n.n.b.
Fc. Grootegast JO19-1
vv Winsum MO15-1Veld 1
12:30
n.n.b.
GVAV-Rapiditas MO15-2
vv Winsum JO17-2Veld 3
12:30
n.n.b.
Lycurgus JO17-3
vv Winsum VR2Veld 4
13:15
n.n.b.
Be Quick D VR2
vv Winsum VR1Veld 1
15:00
H. (Henk) Kort
SC Klarenbeek VR1
vv Winsum 3Veld 2
15:00
n.n.b.
Potetos 3
vv Winsum 6Veld 3
15:00
n.n.b.
Stedum 2
Zondag 4 oktober 2020
vv Winsum 2Veld 2
12:00
n.n.b.
Kloosterburen 2

Uitwedstrijden
Zaterdag 3 oktober 2020
Helpman JO13-1G08:30
HAREN GN
vv Winsum JO13-1
GRC Groningen JO13-208:30
GRONINGEN
vv Winsum JO13-3
SV Bedum JO11-209:00
BEDUM
vv Winsum JO11-3
SJO 't Hogeland JO8-109:00
BAFLO
vv Winsum JO8-3
Kollum JO15-209:00
KOLLUM
vv Winsum JO15-2
SC Loppersum JO8-109:00
LOPPERSUM
Winsum JO8-1G
TLC JO11-109:00
LEEK
vv Winsum JO11-2
Ezinge JO9-109:30
FEERWERD
Winsum JO9-2G
Eenrum JO9-110:00
EENRUM
Winsum JO9-3G
Engelbert JO10-110:15
GRONINGEN
vv Winsum JO10-3
Corenos JO15-110:30
ROODESCHOOL
vv Winsum JO15-1
De Heracliden JO12-110:30
UITHUIZERMEEDEN
vv Winsum JO12-4
Zuidhorn JO12-310:30
ZUIDHORN
vv Winsum JO12-3
ONR JO15-110:30
RODEN
vv Winsum JO15-3
Ezinge MO13-111:00
FEERWERD
vv Winsum MO13-2
ACV 212:30
ASSEN
vv Winsum 2
DIVA'83 VR112:30
GRONINGEN
vv Winsum VR3
Oosterparkers 412:30
GRONINGEN
vv Winsum 5
Alcides JO17-113:00
MEPPEL
vv Winsum JO17-1
Oranje Nassau15:00
GRONINGEN
vv Winsum
The Knickerbockers 1117:00
GRONINGEN
vv Winsum 4

Thuiswedstrijden
Vrijdag 9 oktober 2020
vv Winsum VR30+1Veld 6
19:30
n.n.b.
DVC Appingedam VR30+1
vv Winsum VR30+2Veld 6
19:30
n.n.b.
Zuidhorn VR30+1
Holwierde VR30+1Veld 6
20:30
n.n.b.
vv Winsum VR30+1
Grijpskerk VR30+1Veld 6
20:30
n.n.b.
vv Winsum VR30+2
vv Winsum VR30+1Veld 6
21:30
n.n.b.
De Fivel VR30+1
vv Winsum VR30+2Veld 6
21:30
n.n.b.
Aduard 2000 VR30+1
Zaterdag 10 oktober 2020
Winsum JO8-2GVeld 2
08:30
n.n.b.
VVK JO8-1
vv Winsum MO13-2Veld 2
08:30
n.n.b.
FC Lewenborg MO13-1
vv Winsum JO15-3Veld 3
08:30
n.n.b.
VEV'67 JO15-2
vv Winsum JO17-1Veld 1
10:00
n.n.b.
Achilles 1894 JO17-1
vv Winsum JO15-1Veld 2
10:35
n.n.b.
Middelstum JO15-1
vv Winsum JO13-1Veld 4
11:00
n.n.b.
Be Quick 1887 JO13-2
vv Winsum JO13-3Veld 3
11:00
n.n.b.
SJO Coendersborg JO13-2
vv Winsum 2Veld 1
12:15
n.n.b.
SC Genemuiden 2
vv Winsum VR3Veld 3
13:00
n.n.b.
SV Bedum VR4
vv Winsum JO15-2Veld 2
13:00
n.n.b.
Fc. Grootegast JO15-2
vv Winsum JO17-3Veld 4
13:15
n.n.b.
Eenrum JO17-1
vv WinsumVeld 1
15:00
n.n.b.
Zeerobben
vv Winsum 4Veld 2
15:30
n.n.b.
SV Bedum 5
vv Winsum 5Veld 3
15:30
n.n.b.
ZEC 2

Uitwedstrijden
Vrijdag 9 oktober 2020
vv Winsum VR30+319:30
WARFFUM
vv Zeester VR30+1
vv Winsum 45+119:30
BEDUM
SV Bedum 45+2
Oosterparkers 45+219:30
GRONINGEN
vv Winsum 45+2
vv Winsum VR30+320:00
WARFFUM
Corenos VR30+1
Lycurgus 45+220:00
GRONINGEN
vv Winsum 45+2
VVSV '09 35+120:00
ULRUM
vv Winsum 35+1
Omlandia 45+120:00
BEDUM
vv Winsum 45+1
vv Winsum 45+220:30
GRONINGEN
Mamio 45+2
vv Winsum 35+120:30
ULRUM
FC LEO 35+1
vv Winsum 45+120:30
BEDUM
SV Bedum 45+1
Warffum VR30+120:30
WARFFUM
vv Winsum VR30+3
Eenrum 35+121:00
ULRUM
vv Winsum 35+1
vv Winsum 35+121:30
ULRUM
vv Zeester 35+1
Engelbert 45+121:30
BEDUM
vv Winsum 45+1
Zaterdag 10 oktober 2020
SV Bedum JO13-209:00
BEDUM
Winsum JO13-2G
De Heracliden JO17-109:00
UITHUIZERMEEDEN
vv Winsum JO17-2
Noordpool-U.F.C. JO19-110:30
UITHUIZEN
vv Winsum JO19-2
HFC '15 JO19-112:15
GRONINGEN
vv Winsum JO19-1
De Heracliden 212:30
UITHUIZERMEEDEN
vv Winsum 3
Buitenpost VR113:00
BUITENPOST
vv Winsum VR2
Onderdendam 214:30
ONDERDENDAM
vv Winsum 6
AZSV VR115:00
AALTEN
vv Winsum VR1
Zondag 11 oktober 2020
Warffum 210:00
WARFFUM
vv Winsum 2