Harkstede O17-1 - vv Winsum O17-2 4 - 3 (3 - 1)

Ik kan nu een verhaal beginnen over een team met een vorm probleem, of een verhandeling over een scheidsrechter die zich liet meeslepen door een team en grensrechter en daardoor ons de winst ontnam. Ook kan ik ik mijn geloofwaardigheid afvragen, omdat de toeschouwer die gisteren voor het eerst O17-2 zag, zich zal afvragen of ik de boel niet rooskleuriger maak dan dat het is. Een soort van realiteitscheck. Het zat tegen in ieder geval. Harkstede ging slim om met de elementen. Slim door te vertragen, te traineren, door emoties te bespelen en oldskool Engels voetbal neer te zetten. Niet mooi, wel bijzonder effectief. Er ontbraken bij ons ook een paar spelers. Nog steeds kampen we met een keepersissue, was een speler op 'urlaub' en heeft onze supersnelle vleugelvoetballer nog steeds een teen probleem. Ach, excuses. We hadden het aan ons zelf te danken, door mee te gaan in de wanvertoning. Het zij zo. We moeten ons oppakken en dit beschouwen als een geleerde les. Mooi was wel dat een van de spelers van Harkstede achteraf aangaf dat hij het jammer vond dat het zo moest gaan. Ook ik vond het jammer. Verliezen hoort erbij, geen idee alleen wie van dit verlies beter wordt.

Aankomende zaterdag is het ronde twee in de beker. SIOS O17-1 is de tegenstander. Om 10:30 start de wedstrijd aan sportpark De lange Twee in Sauwerd. Tot dan.