Afgelopen zaterdag sloten de draakjes een mooi voetbalseizoen af door gezamenlijk patat te gaan eten bij snackbar Family ‘t Centrum.
Omdat de draakjes dit seizoen als team de meeste loten voor de Grote Clubactie hadden verkocht mochten zij met het gehele team patat komen eten bij snackbar Family ‘t Centrum.
De draakjes zijn door Edwin en Simone flink in de watten gelegd. Ze werden ontvangen aan een grote tafel waar ze allereerst konden genieten van een beker ranja. Al snel volgde de overheerlijke patat en of dat nog niet genoeg was kregen alle draakjes en zelfs de broertjes en zusjes een overheerlijk ijsje aangeboden. Het feest was helemaal compleet toen de kinderen bij vertrek ook nog eens een zakje snoep mochten uitzoeken.
Edwin en Simone van snackbar Family ‘t Centrum, bedankt voor deze geweldige seizoensafsluiting!
 
dra275