sc Stadskanaal O17-1 – vv Winsum O17-1 0 – 0 (0 – 0)

Na een week nog een verslag? Je zou haast denken dat ik een slechte verliezer ben. Toch is het tegendeel waar. Zeker, tijdens een wedstrijd zoek je de grenzen op en mag je van jezelf en van elkaar wat verwachten, mag je op het scherpst spelen, en doe je dingen die je niet geleerd hebt, maar wel effectief kunnen zijn. Daarna moet je los kunnen laten, erover praten en met elkaar vooruit kunnen kijken. Ook met de tegenstander. Over de leiding, het ontvangst en de wedstrijd niets dan lof mbt sc Stadskanaal. Er is het nodige gebeurd en wij vertrouwen erop dat dit intern wordt opgelost. Stadskanaal speelde in een 9 – 1 formatie de wedstrijd stuk en had, zo bleek na afloop, het doel behaald. Minimaal 1 punt. Nog nooit heb ik een team zo opgelucht en blij gezien na een bloedeloze 0 – 0. Winsum speelde tegen zichzelf en had moeite er een wedstrijd van te maken, ook dit hoort bij een leerproces. Waarom dan pas na een week een verslag, nou tijd. Ik had simpelweg de tijd niet.