Vanaf maandag 13 juni a.s. zijn alle natuurgrasvelden gesloten wegens grootonderhoud. De velden worden o.a. doorgezaaid, waar door ze t/m medio augustus “rust” moeten hebben.

Ter verduidelijking: Dit betreft de velden 1, 4, 5 en 6

Iedereen wordt gevraagd deze veldsluiting te respecteren en er op toe te zien dat een ander niet op de ingezaaide velden loopt.

Tot vrijdag 24 juni a.s. kan er nog gebruik worden gemaakt van de kunstgrasvelden, zaterdag 25 juni wordt het vv Winsum 7x7 Sponsorvoetbal toernooi op de kunstgrasvelden 2 en 3 gehouden. Vanaf maandag 27 juni gaan de kunstgrasvelden vanuit vv Winsum ook in onderhoud.

Wegens beperkte ruimte van af maandag 13 juni a.s. dienen de teams die door willen trainen tot aan 24 juni dit kenbaar te maken via email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Namens de accommodatie commissie wensen wij iedereen alvast een mooie vakantie en tot volgend seizoen!