Hoi, wij zijn Leroy en Nadine. Wij studeren Sportkunde aan de Hanzehogeschool in Groningen. Voor het vak onderzoek en advies zijn wij er op uit gestuurd om bij een vereniging naar keuze onderzoek te gaan doen naar wat er misschien beter kan. Om zo tot een advies te komen voor de vereniging. Hierdoor zullen jullie ons de komende periode regelmatig op de club zien lopen. Om tot een advies te komen hebben wij jullie hulp nodig! Hieronder staat een enquête over vv Winsum. Het zou erg fijn zijn als jullie deze voor ons willen invullen. Wij hebben dan een duidelijker beeld over wat jullie goed vinden gaan bij de club en waar nog verbeterpunten liggen.

http://www.thesistools.com/web/?id=547719

Mocht u nog vragen of opmerkingen hebben dan kunt u altijd appen of mailen naar de volgende contact gegevens:

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon: 06-51530774

Met vriendelijke groet,

Leroy Munters en Nadine Pot